Dub bělený

česká kvalita Ze srdce Vysočiny

Originální designové dveře a zárubně vyráběné v srdci Vysočiny, nedaleko Žďáru nad Sázavou, v rodinné firmě Dveře Hort s mnohaletou tradicí.

Tvoříme v souladu s přírodou

Dveře HORT je česká firma z Vysočiny, která se zabývá atypickou výrobou interiérových dveří a zárubní. Společnost byla založena již v roce 1997 panem Ing. Miroslavem Hortem starším. Díky zkušenostem předávaným po generace jsme si vybudovali pověst důvěry a kvality.

Vzorkovna dveří Bohdalov

Naše výrobky se objevují nejen v rodinných domech a bytech, ale i v kancelářích, reprezentačních a relaxačních budovách. Díky našim kvalifikovaným pracovníkům jsme schopni vyrobit jak standardní produkty, tak i vyhovět přání zákazníků, architektů nebo designérů a vyrobit jakýkoliv atypický výrobek v rámci dveří a zárubní. Fantazie se meze nekladou.

Mnoho úspěšných realizací je obrazem propojení funkčnosti a designu a to i v případě certifikovaných protipožárních, protihlukových nebo bezpečnostních dveří.

Další naší specialitou je unikátní výrobek, extrémně odolné dveře AQUA do namáhaných provozů nebo prostorů s vysokou koncentrací vlhkosti.

Náš tým kvalifikovaných truhlářů ve spojení se špičkovými stroji a unikátní technologií nám umožňují poskytovat tu nejlepší kvalitu služeb. Díky tomu máme velký počet spokojených zákazníků, kteří naše služby rádi doporučují dále.

www.dverehort.cz Bohdalov 293, 592 13 Bohdalov

Oblíbené tagy

Originální dveře

Dveře na míru

Dveře s protihlukovou odolností

Odolné

Protipožární

České